Taktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - černé

Taktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - černé
 • Taktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - černé
 • Taktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - černé
 • Taktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - černé
 • Taktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - černé
 • Značka: Claw Gear
 • Kód zboží: 23298
 • Dostupnost: 10 - 14 dnů od objednání
 • Cena:
  2 321 Kč
  (1 918 Kč bez DPH)
  Při platbě předem budete mít poštovné zdarma, při platbě na dobírku jen za 49 Kč.K tomuto zboží získáte dárek dle výběru zdarma.
Všeobecná tabulka velikostí
 • Přidat do seznamu přání

Dárek zdarma! K tomuto zboží si budete moci v nákupním košíku vybrat dárek zdarma.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Operator Combat Shirt bylo navrženo ve spolupráci se speciálními jednotkami z celé Evropy. Firma Clawgear triko upravila podle doporučení vojáků speciálních jednotek a ušila za pomoci nejmodernějších technologií v textilním průmyslu. Výsledný model byl podroben náročným testům a vystaven všem možným povětrnostním vlivům. Díky dobrým ohlasům testujících se Clawgear rozhodl bojové triko původně určené jen pro speciální jednotky zařadit i do svého obvyklého sortimentu.

Operator Combat Shirt je navrženo pro nošení pod nosiči balistických plátů nebo balistických vest. Tričko je přesně střižené a výborně sedí na těle. Nikde nic netlačí. Rukávy a kapsy na rukávech byly kompletně upraveny a navrženy aby zajistili větší mobilitu a pohodlí než jejich předchůdci a přitom dobře seděli na těle. Zesílené lokty mohou být doplněny i odnímatelnými chrániči. Zip na límci je navržen tak, aby zabránil vniknutí prachu pod triko a zároveň byl pohodlný. Oblast ramen je upravena tak, aby byl omezen tlak během nošení batohu, nosiče balistických plátů nebo chest ringu.

Testováno v polních podmínkách speciálními jednotkami. Materiál torza je odolný vůči ohni dle normy EN ISO 14116.

Materiál: rukávy a límec - NIR NYCO 50% polyamid, 50% bavlna; tělo -protipožární (FR) pletenina (60% modakryl, 35% viskóza, 5% elastan); YKK zip

Parametry
Materiál60% akryl, 35% viskóza, 5% elastan
Taktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - CCETaktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - coyoteTaktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - flecktarnTaktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - multicamTaktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - navyTaktické triko Claw Gear Operator Combat Shirt - olivové

Nový dotaz

Štítky

Černé, Shirt, Combat, Operator, Gear, Claw, Triko, Taktické